O mnie

Z radością przyczyniam się do tworzenia tego, co potocznie nazywane jest pięknem. Walczę z kompleksami, z błędnym przekonaniem, że tylko kobiety z okładek potrafią być zniewalające, ze stresem, smutkiem, niedocenieniem i zmęczeniem, bo to wszystko widać na naszych twarzach.  Wiem, że delikatne podkreślenie oczu czy ust dodaje nam pewności siebie i z powodzeniem ułatwia pokonywanie miejskiej dżungli z podniesionym czołem.  Makijaż to dla mnie sztuka uwydatniająca walory i nadająca charakteru.
Pracuję przy sesjach zdjęciowych, indywidualnie uczę makijażu, maluję na spotkania i specjalne okazje,  dbam o nieskazitelny i spójny wizerunek Panny Młodej. Wszystko po to, by z dumą i satysfakcją kobieta mogła przejrzeć się w lusterku, w oczach ukochanego i innej kobiety.

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, terminowość, higienę i to tyle jeśli chodzi o poważne ujęcie tematu, bo przede wszystkim uwielbiam spędzać czas z ludźmi, rozładowywać napiętą, przedślubną atmosferę i budować relacje. Z wieloma moimi Pannami Młodymi jestem w stałym kontakcie, dużo mówię, bardzo lubię słuchać także nasze spotkanie na pewno nie przebiegnie w ciszy 🙂